WPC terasy – dřevoplastové

WPC terasy, jindy též nazývané jako dřevoplastové, jsou řešením každého pána či paní domu, kteří si potrpí na funkčnost, estetičnost a nízkou náročnost pro udržování podlahy, po které se prochází v jakoukoli denní či noční hodinu na své terase. WPC terasy jsou krásné svým vzhledem a perfektní pro své jedinečné vlastnosti. Vlastnosti, jakými jsou jejich bezpečnost, bezúdržbovost, dlouhá záruční doba, vysoká kvalita a životnost. Tak, jak Vaše nová terasa vypadá dnes, může díky svým jedinečným vlastnostem vypadat také za 10, 20, 30 let. Díky zpracování a použitému WPC materiálu, se stane Vaše terasa společníkem na dlouhá léta, společníkem, který Vám nebude přidělávat starosti, na kterém si, i když působí vzhledem krásného dřeva, nezadřete třísku. Naše WPC terasy jsou vyráběny pouze z kvalitních materiálů, které Vám zaručují jejich vysokou životnost, barevnou stálost a perfektní bezúdržbovost, Její instalace je snadná, samozřejmostí pro nás je nabídka pro Vás, kdy se instalace Vaší WPC terasy stane naším úkolem, který jsme připraveni splnit do posledního kousku Vaší terasy. Svěřte Vaši terasu našim podlahám a my Vám zaručíme, že budete maximálně spokojení nejen se zpracováním a pokládkou, ale také z celkového vzhledu a pocitu z právě té Vaší terasy, která se stane dokonalým společníkem k ranním snídaním za východu slunce, společným rodinným či přátelským obědům, či večerním posezení se sklenkou vína.

WPC terasy jsou perfektním pomocníkem, sluhou i okrasou Vašeho domu, která již dokresluje celkový dojem Vašeho nového domova.

      

                 

                          

  Terasová prkna – příslušenství

 

Plotové dílce

   

WPC ( z anglického názvu Wood Plastic Composite ) je materiál kombinující dřevo a plast.
Kvalitní WPC prkna jsou složena z 60% ze dřeva a ze 40% z polymeru. Zachovávají a kombinují přednosti obou dvou materiálů – podíl dřeva pro jeho dokonalou imitaci přírodního vzhledu, avšak bez jeho záporných vlastností, jako jsou hniloba,změna tvaru, barvy, či napadení škůdci a podíl polymeru pro vysokou odolnost.
Terasy z WPC prken jsou odolné proti všem vnějším vlivům, jako jsou například déšť, sníh a mráz. Jsou stálobarevné i na přímém slunci, nemění tvar a díky jejich povrchu, který se neštěpí je chůze naboso příjemná, nezadřete si třísku a neuklouznete.
WPC materiál využijete nejen na terasy a balkóny, ale také například u vířivek a bazénu, u kterých jistě oceníte, že mokrý povrch neklouže.

Tyto moderní terasy jsou bezúdržbové, nemusíte na ně nanášet žádné speciální přípravky a co se úklidu týče, vystačíte si s obyčejným koštětem nebo zahradní hadicí.
Pokládka WPC teras probíhá montováním na podkladní rošt. Jednoduchý a menší prostor terasy zvládne sám položit i šikovný kutil, ale u větších a složitějších ploch se doporučujeme obrátit na odborníka, který má už zkušenosti s různými druhy podkladů, rozměry atd..

Nabídka materiálu na WPC terasy: Pro jednotlivé ceny klikněte na on-line ceník