Kontakt

Podlahové studio Šťastný

Potřebujeme Vaše oči a ruce, abyste si na podlahu mohli sáhnout a cítili rozdíly mezi jednotlivými typy podlah a jejich provedeními. Navštivte nás v dobré lokalitě v centru Prahy v našem útulném obchůdku, kde se Vám budeme věnovat a vše Vám ukážeme, popřípadě vysvětlíme. Jedná se o nezávaznou schůzku.
Navštívit naši vzorkovnu můžete v Praze, pouze 5 min od náměstí Jiřího z Poděbrad! Potěší nás každá návštěva, každá připomínka a samozřejmě i každá pochvala.


Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády České republiky ze dne 14. března 2020, č. 211 o přijetí krizového režimu a opatření naší země, je naše prodejna v rámci maloobchodního prodeje uzavřeny až do odvolání.
Objednávky a schůzky ve studiu, je možné pouze na domluveném čase. Nadále nás můžete poptávat či provádět objednávky elektronickou formou a telefonicky. Dopravu zboží je možné realizovat vybraným dopravcem či přímo naší společností na Vámi zvolenou adresu.
Zboží, které bylo objednané před uzavřením prodejny Vám bude doručeno. Doprava probíhá standardním způsobem. Jste-li v karanténě, či se necítíte ze zdravotních důvodů dobře, je Vaší povinností nás a zvoleného doručovatele zboží o tomto faktu informovat.
Děkujeme, že nám pomáháte chránit zdraví našich zaměstnanců. Jsme pevně přesvědčeni, že celá nastalá a nepříjemná situace ohledně virového onemocnění bude brzy vyřešena. Těšíme se s Vámi brzy na viděnou.
S pozdravem Josef Šťastný


Kontaktní osoby:

Petra Šťastná

obchodní asistentka
tel. +420 727 945 909
info@podlahystastny.cz

Josef Šťastný

majitel
tel. +420 728 252 929
info@podlahystastny.cz

Adresa:                                              Otevírací doba

Slavíkova 29                                                                 Po – Út otevřeno od 9 – 18 hodin

Praha 2 – Vinohrady                                                    St – Čt otevřeno od 9 – 17 hodin
120 00                                                                          Pátek otevřeno od 9 – 16:30 hodin
www.terasy-drevoplast.cz
                           

www.interierove-dvere-praha.cz                               Polední pauza: 12 -13 hod

www.dvere-vascodoors.cz.cz                                  IČO: 74119893, DIČ: CZ7502200904